Kontakt

Kontakt

Du kan kontakte Sekretariatet via vores hovedmail apotekeren@apotekerenamba.dk eller på telefon +45 70 20 14 13.

 

 

Sekretariatet

 

Dorte Brix

Adm. Direktør
dorte@apotekerenamba.dk

 

 

Helena Bønnelykke Peen

Administrationschef
helena@apotekerenamba.dk

 

 

Sarah Carlsen

Koordinator
sarah@apotekerenamba.dk

 

 

Carina Kjelstrup

Kategori- og Projektchef
carina@apotekerenamba.dk

 

 

Jesper Hansen

Salgsudviklingschef og Teamleder
jesper@apotekerenamba.dk

 

 

 

Charlotte Fabricius

Web- og Business Unitchef
charlotte@apotekerenamba.dk

 

 

Tanja Outrup

Salg- og Marketingchef
tanja@apotekerenamba.dk

 

 

Janne Lund

Koordinator
janne@apotekerenamba.dk

 

 

Thilde Sandfeld Jensen

Kædekonsulent
thilde@apotekerenamba.dk

 

 

Britta Thaulow

Kædekonsulent
britta@apotekerenamba.dk

 

Bestyrelse

Per Wijngaard

Næstved Svane Apotek

Formand

 

Peder Harboe

Korsør Apotek

 

Peer Nørkjær

Tårnby Apotek

 

  

Jette Havbo

Sct. Clemens Apotek

Næstformand

 

Camilla Bangert

Rødovre Apotek

 

Niels Kristensen

Lyngby Svane Apotek

 

 

Find vej:

Fruebjergvej 3,
Boks 81
2100 København Ø